Kino superbohaterów

Superbohaterowie już od dawna rządzą w naszym świecie. Filmy z ich udziałem to wielkie hity. Mówiąc o takich osobach nie można zapominać o Supermenie, czyli Clarku Kencie. Kto jeszcze nie słyszał o człowieku, którego losy na zawsze splątane są z kryptonitem, koniecznie powinien nadrobić takie zaległości. Kolejnym superbohaterem, który już nie raz gościł w domach wielu osób jest Spiderman. Ten młodzieniec, który zyskał nadludzką siłę przez to, ze ugryzł go pająk, stawał potem w obronie słabszych osób – tak samo zresztą jak Superman. Kto jeszcze dołączy do ich grona?

czarna wdowa

Kobiece superbohaterki

Warto zwrócić swoją uwagę w stronę super bohaterek. Jedną z nich jest Czarna Wdowa (https://polskifilm.com.pl/filmy/czarna-wdowa-caly-film/) – film z jej udziałem wchodzi do kin w tym roku. Jest to postać z uniwersum marvela. Mogliśmy ją oglądać we wszystkich filmach serii Avengers. Teraz dostała szansę pierwszoplanowej roli i na pewno będzie warto to zobaczyć. Szykuje się naprawdę dobry film.

Batman z uniwersum DC Comics to równie popularna postać. Ten przystojny i umięśniony mężczyzna nie tylko był wielkim idolem wszystkich facetów marzących o jego superbrykach, ale także kobietach, które potrafił przyciągnąć swoim magnetyzmem. On, jak i poprzednia dwójka bohaterów doczekała się wielu opowieści filmowych, które można było podziwiać na przestrzeni lat. Z nowych superbohaterów można wymienić Iron Man i jego kolegów oraz koleżanki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *