filmy podobne do połączenie

Filmy podobne do Połączenie (2013) – Lista filmów

Na świecie jest tak wiele filmów, że trudno się zorientować, od czego zacząć, szukając nowych filmów do obejrzenia. Niezależnie od tego, czy jesteś kinomanem, czy też na ekrany kin wchodzi nowy film, którego nie możesz się doczekać, znalezienie takich filmów może czasem wydawać się niemożliwe. Dlatego właśnie stworzyliśmy tę listę rekomendacji. Oto 5 najlepszych filmów podobnych do „Powiązań”. Mamy nadzieję, że czytanie i oglądanie tych filmów sprawi Wam tyle samo przyjemności, co nam.

Azyl (2002)

Akcja filmu Azyl rozgrywa się w Polsce w czasie II wojny światowej. Opowiada historię młodego chłopca o imieniu Stephan i jego wujka, który jest upośledzony umysłowo. Wujek Stephana od dawna mieszka z synem, ale syn niedawno poszedł walczyć na wojnie. Stephan musi teraz opiekować się wujkiem, ale nie jest do tego przyzwyczajony. Wkrótce Stephan i jego wujek zostają wplątani w wojnę i teraz muszą uciekać, aby przeżyć. W tym filmie możemy zobaczyć, z jak poważną sytuacją musiały się zmierzyć osoby niepełnosprawne umysłowo w czasie wojny. Widzimy też więź łączącą chłopca i jego wujka oraz to, jak starają się przetrwać. Widzimy też, że wojenne realia mogą dotknąć każdego, niezależnie od wieku i niepełnosprawności.

Nocny lot (2005)

Akcja filmu Night Flight rozgrywa się w Nowym Jorku w latach siedemdziesiątych. Opowiada historię dwóch mężczyzn, którzy pracują dla magazynu. Chcą oni opublikować numer poświęcony narkotykom. Rozpoczynają śledztwo w sprawie różnych narkotyków, ale wkrótce zdają sobie sprawę, że narkotykowy biznes nie jest łatwy. Narkotyki są wszędzie i prawie nie da się ich uniknąć. W tym filmie widzimy ciemną stronę narkotyków i to, jak łatwo można wpaść w ich sidła. Widzimy też, jak narkotyki mogą wpływać na ludzi w każdym wieku i z każdej klasy społecznej.

połączenie

Kidnapped (2017)

Kidnapped to historia dwóch braci, którzy zostają porwani przez handlarzy narkotyków. Teraz muszą podjąć próbę ucieczki, zmagając się jednocześnie ze strachem przed śmiercią. W tym filmie możemy zobaczyć, jak narkotyki wpływają na życie ludzi. Bez względu na wiek, klasę społeczną czy sytuację rodzinną, narkotyki mogą zniszczyć życie każdego człowieka. Widzimy też presję, z jaką muszą się zmierzyć niektórzy ludzie, aby zarobić na życie. Może to skłaniać niektórych do podejmowania działań, które mogą być bardzo niebezpieczne dla ich zdrowia i zdrowia innych osób. Narkotyki to problem, który może dotknąć każdego, i widzimy, jak przerażające jest stawienie mu czoła.

Zaginiona (2012)

Akcja filmu Zaginiona toczy się w Polsce, w latach 60. i 70. Opowiada historię dziewczynki o imieniu Zofia, która mieszka z matką i babcią. Mają małe gospodarstwo i zarabiają na życie, sprzedając ludziom żywność i zwierzęta. Zofia ma bardzo ważne zadanie do wykonania w gospodarstwie: musi opiekować się swoim bratem. Jej brat jest niepełnosprawny umysłowo, jest młodszy od Zofii. Zofia musi go karmić, opiekować się nim i pilnować, żeby nikt go nie wykorzystał. Życie Zofii jest bardzo trudne. Codziennie musi pracować i opiekować się bratem. Nie może chodzić do szkoły ani spędzać czasu z innymi dziećmi. Ale bardzo kocha swojego brata. Życie Zofii zmienia się, gdy zachodzi w ciążę. Reakcja matki jest dla niej zaskoczeniem.

Nie oddychaj (2016)

Don’t Breathe to historia trzech młodych mężczyzn, którzy postanawiają okraść niewidomego mężczyznę. Ten człowiek ma w ukrytym miejscu dużo pieniędzy i wydaje się, że to łatwy sposób na zarobienie pieniędzy. Jednak nic nie okazuje się tak proste, jak im się wydawało. W tym filmie możemy zobaczyć, jak pieniądze mogą zmienić ludzi. Kiedy ludzie są zdesperowani w poszukiwaniu pieniędzy, mogą zrobić wiele rzeczy, których w innym wypadku nigdy by nie zrobili. Może to sprawić, że zapomną o swoich priorytetach i wartościach, co doprowadzi ich do robienia rzeczy, których później będą żałować.

I See You (2019)

Akcja filmu I See You rozgrywa się w czasach współczesnych. Opowiada historię kobiety, która jest niewidoma. Ma ona małą firmę, która pomaga innym osobom niewidomym i niedowidzącym. Jej firma opracowała sposób wykorzystania sztucznej inteligencji, aby pomóc osobom niewidomym w codziennych zadaniach. Jej firma opracowała nową technologię, która wykorzystuje rozpoznawanie twarzy, aby pomóc osobom niewidomym w rozpoznawaniu ludzi. Technologia ta pomogła wielu ludziom, ale ktoś znalazł sposób, by wykorzystać ją do złych celów. W tym filmie widzimy, jak ważne jest, aby firmy i osoby prywatne dbały o swoją technologię i używały jej w bezpieczny sposób.

Filmy podobne do Połączenie (2013) – Podsumowanie

Powyżej znajduje się lista 5 najlepszych filmów podobnych do „Połączenia”. Na rynku jest tak wiele filmów, że nie wiadomo, od czego zacząć, szukając nowych tytułów do obejrzenia. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem kina, czy też wychodzi nowy film, którego nie możesz się doczekać, znalezienie go może czasem wydawać się niemożliwe. Dlatego właśnie stworzyliśmy tę listę rekomendacji. Oto 5 najlepszych filmów podobnych do „Połączenia”. Mamy nadzieję, że czytanie i oglądanie tych filmów sprawi Ci tyle samo przyjemności, co nam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *