niewidzialny człowiek

8 najlepszych horrorów 2020

Horrory są często tworzone i przyciągają przed ekrany wielu miłośników. Rok 2020 nie zamierza pod tym względem zawodzić swoich lojalnych fanów. Poniżej przedstawiam listę z ciekawymi nowościami z serii horrorów.

W lesie dziś nie zaśnie nikt (https://polskifilm.com.pl/filmy/w-lesie-dzis-nie-zasnie-nikt-caly-film/) – Polska produkcja przedstawiająca grupę nastolatków, którzy zostają wysłani na obóz offline z powodu uzależnienia od nowoczesnej technologii.

The grudge: klątwa – Nowa odsłona popularnego na świecie horroru. Historia pielęgniarki, która rozpoczyna pracę w domu pacjenta.

Małgosia i Jaś – Fabuła filmu nawiązuje do znanej baśni. Siostra i brat wyruszają w podróż, poszukując godnego życia. Po drodze spotykają niewyobrażalne zło.

Nowi mutanci- Młodzi mutanci są przymusowo przetrzymywani w tajemniczym ośrodku. Mobilizują swoje niezwykłe siły, aby się wydostać.

Niewidzialny człowiek (https://polskifilm.com.pl/filmy/niewidzialny-czlowiek-caly-film/) – Opowieść o kobiecie, która zostaje osaczona przez niewidzialnego człowieka. Kobieta na granicy wytrzymałości popada w obłęd.

obecność 3 na rozkaz diabła

Spirala – nowy rozdział z serii piła – Kolejna odsłona kultowego horroru. Młody detektyw i jego partner trafiają na ślad sadystycznych morderstw. Nie zdają sobie sprawy, że zostali uwikłani w bezlitosną grę.

Więzień zero – Wyspa położona na Północnym Atlantyku jest miejscem, gdzie znajduje się więzienie dla najgroźniejszych przestępców z całego świata. Na więźniach są przeprowadzane bezwzględne eksperymenty.

Obecność 3 na rozkaz diabła (https://polskifilm.com.pl/filmy/obecnosc-3-na-rozkaz-diabla-caly-film/) – Kontynuacja znanej serii horrorów. Tym razem nie będzie to historia nawiedzonego domu. Bohaterowie tej części zajmują się sprawą mężczyzny, który został skazany za morderstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *