niewidzialny człowiek

8 najlepszych horrorów 2020

Horrory są często tworzone i przyciągają przed ekrany wielu miłośników. Rok 2020 nie zamierza pod tym względem zawodzić swoich lojalnych fanów. Poniżej przedstawiam listę z ciekawymi nowościami z serii horrorów.

W lesie dziś nie zaśnie nikt (https://polskifilm.com.pl/w-lesie-dzis-nie-zasnie-nikt-zalukaj-caly-film/) – Polska produkcja przedstawiająca grupę nastolatków, którzy zostają wysłani na obóz offline z powodu uzależnienia od nowoczesnej technologii.

The grudge: klątwa – Nowa odsłona popularnego na świecie horroru. Historia pielęgniarki, która rozpoczyna pracę w domu pacjenta.

Małgosia i Jaś – Fabuła filmu nawiązuje do znanej baśni. Siostra i brat wyruszają w podróż, poszukując godnego życia. Po drodze spotykają niewyobrażalne zło.

Nowi mutanci- Młodzi mutanci są przymusowo przetrzymywani w tajemniczym ośrodku. Mobilizują swoje niezwykłe siły, aby się wydostać.

Niewidzialny człowiek (https://polskifilm.com.pl/niewidzialny-czlowiek-zalukaj-caly-film/) – Opowieść o kobiecie, która zostaje osaczona przez niewidzialnego człowieka. Kobieta na granicy wytrzymałości popada w obłęd.

obecność 3 na rozkaz diabła

Spirala – nowy rozdział z serii piła – Kolejna odsłona kultowego horroru. Młody detektyw i jego partner trafiają na ślad sadystycznych morderstw. Nie zdają sobie sprawy, że zostali uwikłani w bezlitosną grę.

Więzień zero – Wyspa położona na Północnym Atlantyku jest miejscem, gdzie znajduje się więzienie dla najgroźniejszych przestępców z całego świata. Na więźniach są przeprowadzane bezwzględne eksperymenty.

Obecność 3 na rozkaz diabła (https://polskifilm.com.pl/obecnosc-3-na-rozkaz-diabla-zalukaj-caly-film/) – Kontynuacja znanej serii horrorów. Tym razem nie będzie to historia nawiedzonego domu. Bohaterowie tej części zajmują się sprawą mężczyzny, który został skazany za morderstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *